קצת עלינו

ע.מ.י. נוסדה בשנת 1996. שלוש שנים לאחר מכן הצטרפה לקבוצת הייעוץ הרב-לאומית Family Business Consulting Group International (www.efamilybusiness.com). מאז, סייענו לחברות גדולות וקטנות הנמצאות בבעלות משפחתית, להתמודד עם האתגרים המורכבים והמיוחדים שלהן. עבורנו בע.מ.י "דור לדור יביע אומר" איננו רק חזון. עם ליווי נכון יכולים עסקים משפחתיים להתוות אסטרטגיה עסקית מנצחת, לפעול מתוך אמון והרמוניה, לאפשר גדילה והתפתחות לכל אחד ואחת ולבנות המשכיות עסקית ומשפחתית.

 

הצוות היעוצי

הצוות המקצועי מורכב ממגוון של אנשי מקצוע עם הבטי ניסיון וידע מגוונים בראשות  דר' אורניה ינאי וד"ר דב ינאי . הצוות הבכיר מלווה כל משפחה ועסק. בנוסף להתמחויות השונות , מביאים לתהליך הייעוצי ידע ייחודי ונסיון עשיר, בעבודה עם עסקים משפחתיים בארץ ובעולם. במידת הצורך פועלים  בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע נוספים המלוים את לקוחותיהם בהתאם לנדרש: עורכי דין, רואי חשבון, יועצים פיננסיים, יועצים…

אורניה הינה יועצת ומטפלת בעסקים משפחתיים, פסיכולוגית קלינית ותעסוקתית בכירה, יזמית ומנהלת.

אורניה היא מומחית בעלת שם עולמי ומרצה מבוקשת בארץ ובעולם בתחום האבחון והטיפול בבחירות מקצועיות של אנשים ובתחום הייעוץ והטיפול בעסקים משפחתיים. אורניה פיתחה שיטה פורצת דרך לאבחון וטיפול תעסוקתי המקשרת בין תהליכים קליניים לעולמות העשייה והקריירה ושינתה את המודל הקלסי של עסקים משפחתיים כך שיכלול גם את המרחב האינדיבידואלי ואת התפיסה האורגנית בתחום ההעברה הבין דורית.

לאורניה ניסיון רב בהקמה וניהול חברות. בין היתר, היא הקימה וניהלה ביחד עם בעלה, דר' דב ינאי, את מכון "אדם-מילוא" (מכון מוביל בתחום משאבי אנוש), וביחד עם בתה, גוני ינאי, ויהודה גרנס את מרכז "לכל אדם יש שביל" (אבחון, יעוץ וטיפול בתחום הקריירה), וב- 1994 היא הייתה שותפה בהקמת מכון ע.מ.י. כמו כן, היא הייתה מיזמי חוק הפסיכולוגים בישראל.

אורניה הינה המחברת של רב המכר "לכל אדם יש שביל" שתורגם עד כה לחמש שפות.

אורניה עוסקת וביעוץ וטיפול בעסקים משפחתיים, בין היתר בנושאים של תכנון עתיד והמשכיות העסק, המשפחה והיחיד, אבחון ה- DNA התעסוקתי המשפחתי, והנעת תהליכים לקראת איזון בין חופש לאחריות, הגשמה אישית והתפתחות משפחתית רב-דורית. כמו כן, היא עוסקת באבחון וטיפול בתחום הקריירה, בטיפול פרטני ובליווי מרכז ניצן-ביבי (מרכז להדרכה והתנסות להורים וילדים בעלי לקויות למידה).

לאורניה דוקטורט בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת לונדון.

דב הינו יועץ ומטפל בעסקים משפחתיים, יזם עסקי וחברתי, איש עסקים, פסיכולוג ומנהל.

דב הוא מומחה בעל שם עולמי ומרצה מבוקש בתחום משאבי האנוש. הוא פיתח את מודל Silver Ace לאפיון כישורי האדם במאה ה- 21. דב הינו בעל נסיון רב בהקמה וניהול חברות. בין היתר, הקים וניהל ביחד עם אשתו, דר' אורניה ינאי, את קבוצת אדם-מילוא, מכון אדם-מילוא (אבחון ומיון תעסוקתי), מכון מידטאון אדם (אבחון פסיכו-רפואי לנהגים), חברת אייג'נס (פתרונות תעסוקה ופרויקט ויסקונסין) וחברת ג'נסיס (יעוץ בתחום משאבי האנוש). דב שימש בתפקידים ציבוריים רבים, ביניהם, יו"ר איגוד המכונים לאבחון תעסוקתי, יו"ר משותף של האגודה הישראלית לחקר העתיד, חבר במועצה מקומית ויו"ר אגודת ידידי כפר איזון.

דב הינו מחברם של שני ספרים – Silver Ace – הקוד האנושי, והענק וגמדה.

דב עוסק ביעוץ וטיפול לעסקים משפחתיים, בין היתר באבחון של מועמדים לתפקידים בכירים ובליווי ויעוץ לבעלים ודירקטוריונים בארץ ובעולם בתחום המפגש התרבותי והאנושי של הנהלות בכירות עם בעלים ובעלי ענין אחרים בחברה. כמו כן הוא עוסק ביוזמות עסקיות שונות, בפיתוח מודלים וכלים בתחום משאבי האנוש ומשמש כדירקטור במועצות מנהלים.

לדב תואר ראשון BA בפילוסופיה וכלכלה מאוניברסיטת תל-אביב, תואר שני MA בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת תל-אביב, ודוקטורט במשאבי אנוש מאוניברסיטת יורק.

תפריט נגישות